Fotoğraflar yükleniyor

50.000
İlan No 246
İlan Tarihi 9 Mayıs 2024
Marka Avrupa
Yıl 2023
Yatak Kapasitesi 1
Durum Sıfır
Takas Hayır

Mobil tekerlekli ev, taşınabilir ve hareket edebilir bir konut olarak tasarlanmış bir ev türüdür. Evler bir çekici veya kamyon tarafından çekilir ve farklı yerlere kolaylıkla taşınabilir. Mobil tekerlekli evler, genellikle daha büyük ve daha işlevsel bir yaşam alanı sunar ve genellikle kalıcı bir konut alternatifi olarak kullanılır.

Mobil tekerlekli evler taşınabilir olmaları için özel olarak tasarlanmış şasi üzerine inşa edilir. Genellikle bir çekici veya kamyon tarafından çekilir. Taşınabilirlikleri sayesinde, sahipleri farklı yerlere seyahat edebilir ve istedikleri yerde konutlarını kurabilirler.

Mobil tekerlekli evler su elektrik ve kanalizasyon gibi temel altyapı bağlantılarına ihtiyaç duyar. Bu bağlantılar, genellikle bir kamp alanında, karavan parkında veya elektrikli ve su bağlantıları olan diğer yerlerde sağlanabilir. Mobil tekerlekli tinyhouse evler ise kendi kendine yetebilen enerji sistemleri (güneş panelleri, rüzgar türbinleri vb.) veya su ve atık yönetim sistemleri gibi özelliklere sahip olabilir.

Mobil tekerlekli evlerin yasal statüsü ülkelere ve bölgelere göre değişir. Bazı bölgelerde mobil tekerlekli evler, geçici konaklama veya karavan statüsünde kabul edilirken, bazı bölgelerde tam zamanlı konut olarak kullanılmalarına izin verilir. Yerel inşaat kodlarına ve planlama düzenlemelerine uyum sağlamak önemlidir.

Mobil tekerlekli evler hareketli bir yaşam tarzını benimseyen veya sınırlı bir bütçeyle daha bağımsız yaşamayı tercih eden insanlar için çekici bir seçenektir. Seyahat etmek, doğayla iç içe olmak veya finansal özgürlük elde etmek gibi motivasyonlarla bu evleri tercih edenler vardır.

Yorumlar
608 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın