Elektrik Süpürgesi Tamiri

Fotoğraflar yükleniyor

400
İlan No 294
İlan Tarihi 16 Mayıs 2024
Marka Felix
Durum İkinci El

Elektrik Süpürgesi Tamiri

Evde Kalın, Süpürge Tamircisi Kapınıza Geliyor!

İstanbul'un her yerine hizmet sunan Süpürge Tamircisi olarak, elektrikli süpürgeniz arızalandığında endişelenmenize gerek yok. Biz buradayız! Philips, Bosch, Karaca, Siemens, Rowenta, Arçelik, Beko, Arnica gibi önde gelen markaların tamiri konusunda uzmanız.

Elektrik süpürgesi tamiri Elektrik süpürgesi tamiri

Elektrik Süpürgesi Arızaları ve Onarımları

Elektrik süpürge tamiri  birçok farklı arıza türüyle karşılaşabilir. İşte en yaygın elektrik süpürgesi arızaları ve nasıl tamir edilebilecekleri:

1. Emiş Gücü Azalması:

Eğer süpürge emiş gücünde bir azalma fark ederseniz, öncelikle hava filtresini kontrol edin. Kirli veya tıkanmış bir hava filtresi emiş gücünü azaltabilir. Filtreyi temizleyerek veya değiştirerek sorunu çözebilirsiniz.

2. Süpürge Çalışmıyor:

Eğer süpürge hiç çalışmıyorsa, öncelikle prize takılı olduğundan ve elektrik bağlantılarının sağlam olduğundan emin olun. Sorun hala devam ediyorsa, güç kablosunu veya motoru kontrol edin. Arızalı bir güç kablosu veya motor, süpürgenin çalışmasını engelleyebilir.

3. Süpürge Fırçası Dönmemesi:

Eğer süpürge fırçası dönmüyorsa, muhtemelen kayışın gevşek veya kopuk olduğu bir sorunla karşılaşıyorsunuz demektir. Kayışı kontrol edin ve gerekiyorsa sıkın veya değiştirin.

Süpürge arızalarıyla ilgili daha fazla bilgi almak veya profesyonel yardım almak için bize ulaşabilirsiniz.

En yakın servis ekibimizi yönlendirerek istediğiniz gün ve saatte adresinizden cihazınızı alıyoruz. Servis merkezimizde arıza tespiti yapıldıktan sonra size bilgi ve fiyat sunuyoruz. Onayınız doğrultusunda tamiri yapılıyor veya isteğiniz üzerine cihazınız size iade ediliyor. Değiştirilen parçalara 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

MENÜ bölümünde belirtildiği gibi, sunduğumuz hizmet markaları oldukça geniştir. Süpürge Servisi olarak, kalitemiz ve güvenilirliğimizden hiçbir zaman ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz. İstanbul'un her ilçesine yayılmış uzman saha ekiplerimizle, siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. 8 yıldır sektördeyiz ve hedefimiz, ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap vermek.

Çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilir veya bilgi alabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu dahil, donanımlı servis araçlarımız en kısa sürede adresinizde olacaktır.

Hızlı Ulaşım için Google Maps Kodu ile İşyerimize Gelebilirsiniz

 

Biz, Süpürge Tamircisi olarak, evinizde rahat edin, sizin için buradayız!

Yorumlar
331 kez görüntülendi.