Taşınabilir Tiny House

Fotoğraflar yükleniyor

Teklif Usulü
İlan No 256
İlan Tarihi 28 Ağustos 2023
Marka Satılık
Seri Taşınabilir Ev
120
Metrekare Fiyatı 0
Oda Sayısı 1+1
Kat sayısı 1
Bulunduğu kat 1
Banyo sayısı 1
Balkon sayısı 1
Isıtma Klima
Eşyalı Evet
Kullanım durumu Sıfır
Site içi Hayır
Aidat Yok
Krediye uygun Evet
Kimden Sahibinden
Takas Hayır

Mobil bir küçük ev veya tiny house küçük boyutlarda tasarlanmış, taşınabilir bir konut türüdür. Minimalizm ilkesine dayanır ve ihtiyaç duyulan temel yaşam alanını sunmak amacıyla tasarlanır. Mobil tiny house'lar, geleneksel evlere kıyasla daha küçük ve kompakt yapılarıyla öne çıkar.

Tekerlekli şasi üzerine inşa edilir, böylece ihtiyaç halinde taşınabilirler. Sahip olduğunuz toprağı değiştirme veya seyahat etme esnekliği sağlar.

cekme tiny house satilik

Mobil tiny house alanı en verimli şekilde kullanacak şekilde tasarlanır. İhtiyaç duyulan temel yaşam alanını içerirler; gereksiz eşyaların saklanması veya atılması gerekebilir.

Küçük boyutları ve daha az enerji tüketimi nedeniyle genellikle çevre dostu olarak kabul edilirler.

Mobil tiny house güneş panelleri, su toplama sistemleri ve kompost tuvaletler gibi bağımsız yaşam sistemlerine sahip olabilir. Altyapıya bağımlılığı azaltabilir.

Mobil tiny house çeşitli tasarım stilleri ve iç mekan düzenlemeleri ile gelebilir. Sahipleri bu evleri kendi zevklerine göre kişiselleştirebilir.

Mobil tiny house kavramı daha az tüketim odaklı bir yaşam tarzını benimseyenler, taşınabilirlik ve özgürlük arayanlar veya mülkiyet yükünü hafifletmek isteyenler için ilgi çekici olabilir. Küçük yaşam alanı ve bazı konforların sınırlı olması, herkes için uygun olmayabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Cephe
İç Özellikler
Dış Özellikler
Engelliye Uygun
Muhit
Ulaşım
Manzara
Konut Tipi
Yorumlar
492 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.

TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Alacağınız veya kiralayacağınız konutu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.